Rozë

Sa me fat Orinda Huta! Vjehrra bën dedikimin e bukur për të, ja çfarë i shkruan

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Orinda Huta ka një marrëdhënie shumë të mirë me familjarët e Turit e sidomos me vjehrrën e saj. Mjafton të shohësh komentet në rrjete sociale për ta kuptuar.

Nëna e Turit nuk i kursen fjalët e bukura për Orindën dhe e trajton si vajzën e saj.

“Lulja më e bukur e stinës”, ka shkruar ajo në një prej fotove të fundit të Orindës.
Ndërkohë edhe moderatorja publikon shpesh foto ku tregon se festar i kalojnë të lumtur bashkë.

MË TË LEXUARAT

To Top