Rozë

(Foto) ‘Më e shtrenjta që kam marrë ndonjëherë’/ Eni Vasili tregon dhuratën që mori për ‘Shën Valentin’

Për gazetaren Eni Vasili, dy vitet e fundit kanë qenë padyshim nga më të bukurit të jetës së saj. Kjo pasi ajo u bë nënë për herë të parë me dy vajza binjake të quajtura Sofi dhe Nikol.

Moderatorja ka qenë gjithmonë hermetike për jetën private, por momentet e lumtura me të bijat nuk i reziston pa i ndarë me ndjekësit e saj.

Edhe këtë Shën Valentin ajo ka treguar se dhurata speciale kanë qenë pikërisht vajzat e saj.

“Super dhurata ime e Shën Valentinit”, shkruan gazetarja.

MË TË LEXUARAT

To Top