Rozë

Publikohen detaje/ Do ndahen këta? Ja pse Luizi i ka marrë Kiarës dhuratën e bukur që i bëri

Një javeë më parë Luizi bëri një gjest shumë të bukur dhe romantik për Kiarën, duke i dhuruar moderatores varësen me kryq që mbante gjithmonë në qafë.

Sakaq, sot Luizi e mori sërish varësen që i dhuroi Kiarës. Sigirisht ku veprim nuk i ka pëlqyer Kiarës e cila vazhdimisht e ka pyetur se pse ia mori varësen.

Edhe pse Luizi i ka dhënë shumë justifikime, nuk arriti t’i tregonte të vërtetën se pse ia kishte marrë varësen.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Unë të dua me gjithë shpirt dhe jap jetën për ty

Kiara: Por varësen e more sepse…

Luizi: Ça është e imja është e jotja

Kiara: Pse iku varësja?

Luizi: Nuk iku është aty, unë të kam thënë që do të ta lë derisa të dalësh nga këtu, por tani po bëj sikur ti nuk je këtu.

Kiara: Pse ke nevojë të bësh skema?

Luizi: Po por kjo nuk është pjesë e skemës

Kiara: Ti nuk i mban ndonjëherë premtimet

Luizi: Ndonjëherë? Unë nuk e di pse më beson akoma

Kiara: Kjo e fundit nuk më pëlqeu si lëvizje, e kam seriozisht. Më ngeli shumë qejfi.

MË TË LEXUARAT

To Top