Rozë

(Foto) Këngëtari nga Gjakova e pëlqen, por Beniada është e lidhur/ Ky është i dashuri i saj

Ajo ka folur shumë pak për jetën e saj private në Big Brother Albania Vip. Është ndoshta një nga modelet më s eksi që mund të keni parë, e natyrisht një vajzë tepër joshëse. Këto cilësi, Beniada Nishani i ka shfrytëzuar më së miri në Itali, ku është jo vetëm një modele e suksesshme, por edhe një personazh televiziv.

E lindur në Durrës, bukuroshja është transferuar me familjen në Itali dy dekada më parë. Beniada është bërë e njohur në programin investigativ “Le Iene” të “Mediaset”, apo edhe me fotot n*do e topless të publikuara në rrjetet sociale, tashmë prezanton edhe të dashurin.

Ai quhet Gianluigi Tumoletti dhe me Beniadën duket se ndan jo vetëm ndjenjat, por edhe pasionin për artet.

MË TË LEXUARAT

To Top