Lajme

Nuk ka paqe/ Dridhet nga tërmeti ky qytet shqiptar

Lëkundje sizmike janë regjistruar në Tiranë në këto momente.

Nuk dihet ende epiqendra e tërmetit dhe as magnituda e tij. Lëkundjet kanë zgjatur disa sekonda.

MË TË LEXUARAT

To Top