Lajme

Rikthimi i mbesës së Enver Hoxhës fut në sherr këngëtaren Rovena Dilo me shqiptaren: B*thëlëpirëse ik mbushu…

Një foto e Valbona Hoxha, mbesës së ish diktatorit, Enver Hoxha ka bërë xhiron e rrjetit, por më shumë ka marrë vëmendjen për një koment aspak etik.

Ajo është shfaqur për herë të parë në rrjetet sociale në një profil Instagrami i cili qendër shërbimet psikologjike që ofron Valbona, si mjeke psikoterapiste.

Komentet dhe reagimet ishin të shumta mbi këtë foto. Një ndër komentet ishte ajo e këngëtares Rovena Dilo që i shkruante “Çfare bukurie je Valbona”.

E në këtë koment ka reaguar një ndjekëse që ka fyer dhe ofenduar këngëtaren një mjënyrjë krejt të habitshme dhe të pakuptimtë.

“B***lëpireset e bllok meneve ngelet ju hale artistet shqiptare. Prej gjyshit te kesaj u prodhuan tragjedi pafund e akoma vazhdojne bijte e mbesat e bllokut te ndjekin shqiptaret neper bote.

Kjo shijon Vjenen jo si emigrante, por si turiste” shkruan ndjekësja ndërsa Rovena nuk ia ka kursyer aspak përgjigjen: Ik mbushu moj.

MË TË LEXUARAT

To Top